Google Chrome

Google Chrome dla Mac

Jeszcze szybsza przeglądarka od Google na Mac

Google Chrome na Mac to darmowa przeglądarka WWW stworzona przez właściciela najpopularniejszej wyszukiwarki. Wyróżnia się szybkością działania, prostym i oszczędnym wyglądem i ogromną wygodą użytkowania. Jeśli szukasz szybkiej przeglądarki, musisz dać szansę Google Chrome na swoim Macu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo szybka przeglądarka
  • Duża baza rozszerzeń
  • Synchronizacja zakładek
  • Funkcja autouzupełnienia

Wady

  • Podczas długiego używania potrafi obciążyć zasoby komputera
  • Nie wszyskite strony działają poprawnie z Chrome

Doskonały
9

Google Chrome na Mac to darmowa przeglądarka WWW stworzona przez właściciela najpopularniejszej wyszukiwarki. Wyróżnia się szybkością działania, prostym i oszczędnym wyglądem i ogromną wygodą użytkowania. Jeśli szukasz szybkiej przeglądarki, musisz dać szansę Google Chrome na swoim Macu.

Co oferuje Google Chrome?

Przeglądarka Google Chrome jest nieustannie rozwijana. Nowe funkcjonalności pojawiają się z tygodnia na tydzień. Na szczęście aktualizacje instalowane są automatycznie, bez udziału użytkownika. Takie rozwiązanie sprawia, że zawsze mamy zainstalowaną najbardziej aktualną i najbezpieczniejsza wersję przeglądarki.

Google Chrome obsługuje rozszerzenia. Choć nie są one tak skomplikowane jak w Firefoksie, to ich liczba i jakość nie odbiegają od przeglądarki Mozilli.

Google Chrome ma również coś do zaoferowania miłośnikom upiększania przeglądarek. Pozwala na pobranie ciekawych motywów graficznych, które zupełnie zmienią wygląd aplikacji.

Google Chrome pozwala także na synchronizację konta między przeglądarkami używanymi na różnych komputerach. Po zalogowaniu do konto Google (na przykład takie, jakiego używamy do logowania się do Gmaila), potrafi synchronizować otwarte karty, hasła, zakładki, zainstalowane rozszerzenia i zapamiętane hasła.

Kiedy przesiądziemy się na nowy komputer nie musimy mozolnie zaczynać od nowa, wystarczy zalogować się i zsynchronizować przeglądarkę by cieszyć się w pełni skonfigurowanym programem. Co więcej, na jednej przeglądarce możemy mieć kilku różnych użytkowników, czyli osobnych profili, między którymi możemy się łatwo przełączać.

Jak wygląda Google Chrome?


Google Chrome na Mac charakteryzuje klarowny, jasny interfejs, który doskonale komponuje się z wyglądem Mac OS X. Okno przeglądarki prezentuje tylko pasek adresu połączony z paskiem wyszukiwania oraz miejsce na karty przeglądanych stron. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy więcej miejsca na ekranie na to co najważniejsze - strony internetowe.

Czy Google Chrome to najlepsza przeglądarka na rynku?


Google Chrome słynie z trzech rzeczy:
- Szybkości przeglądania internetu
- Szybkości uruchamiania się przeglądarki
- Oszczędnego, minimalistycznego wyglądu.

Te dwa pierwsze punkty są dla przeciętnego użytkownika najważniejsze i to dzięki nim Google Chrome zbiera takie dobre recenzje. Trzeba jednak nadmienić, że jeśli zainstalujemy dużo rozszerzeń i mamy otwartych wiele kart, to nawet Google Chrome potrafi zwolnić.

Podsumowanie


Google Chrome na Mac to zdecydowanie jedna z najszybszych przeglądarek na rynku i do tego jest posiada prosty i użyteczny interfejs. Sprawdzi się zarówno w rękach przeciętnego przeglądacza internetu jak i maniaka cyberprzestrzeni.
Zakładki, w których odwtarzany jest jakiś dźwięk, zaznaczone są specjalną ikoną. Możliwość włączenia ograniczeń rodzicielskich (wersja beta) Przeglądarka ostrzega o złośliwych plikach typu maleware

Zmiany

  • Zakładki, w których odwtarzany jest jakiś dźwięk, zaznaczone są specjalną ikoną. Możliwość włączenia ograniczeń rodzicielskich (wersja beta) Przeglądarka ostrzega o złośliwych plikach typu maleware

Najczęściej pobierane Przeglądarki na mac

Google Chrome

Download

Google Chrome 72.0.3626.119

Opinie użytkowników o Google Chrome

Sponsorowany×