Chrome

Chrome dla iPhone

Przeglądarka Google na urządzenia Apple

Chrome to długo oczekiwana przeglądarka mobilna od firmy Google. Działa bardzo szybko i synchronizuje się z przeglądarką Chrome na innych platformach.Chrome na iPhone i iPad posiada większość funkcji znanych z wersji tej przeglądarki na komputery.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prędkość ładowania stron
  • Synchronizacja z Chrome na komputerze
  • Wygodne gesty

Wady

  • Brak obsługi dodatków

Niezbędny
10

Chrome to długo oczekiwana przeglądarka mobilna od firmy Google. Działa bardzo szybko i synchronizuje się z przeglądarką Chrome na innych platformach.

Chrome na iPhone i iPad posiada większość funkcji znanych z wersji tej przeglądarki na komputery. Znajdziemy w niej zatem jedno okienko, które służy zarówno do wpisywania adresu, jak i wyszukiwania. Strony możemy wyświetlać w kartach. Dostępny jest również tryb incognito, nie zapisujący żadnych informacji o odwiedzanych stronach.

Chrome na iPhone i iPad działa bardzo szybko, zdecydowanie szybciej niż Safari lub Dolphin Browser. Przeglądarkę obsługuje się niezwykle wygodnie dzięki specjalnym gestom, które poznajemy przy jej pierwszym uruchomieniu, dzięki praktycznemu przewodnikowi. Interfejs programu jest schludny i stonowany.

Najważniejszą funkcją Chrome jest synchronizacja z naszym profilem Google. W praktyce oznacza to, że jeśli korzystamy z Chrome na Windows lub Chrome na Mac, to po zalogowaniu się otrzymujemy na iPhone i iPadzie dostęp do naszych zakładek i stron otwartych na komputerze. Synchronizowane są również zapamiętane hasła. Niestety dodatki zainstalowane na Chrome na komputerze nie są dostępne w Chrome na iOS. Przeglądarka nie obsługuje dodatków.

Jeśli szukasz szybkiej i wygodnej przeglądarki lub po prostu znudziło Ci się Safari, koniecznie pobierz Chrome na iPhone lub iPad. Przeglądarkę w szczególności docenią użytkownicy Chrome na inne platformy.

Wsparcie dla zewnętrznych aplikacji do dzielenia się treściami Kompatybilność z iOS8 Poprawiona stabilność

Zmiany

  • Wsparcie dla zewnętrznych aplikacji do dzielenia się treściami Kompatybilność z iOS8 Poprawiona stabilność

Najczęściej pobierane Przeglądarki na iphone

Chrome

Download

Chrome 73.0.3683.68

Opinie użytkowników o Chrome

Sponsorowany×